Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1537 hodnocení
5
1530x
4
4x
3
1x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

EP Avatar autora Eliška Prušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.9.2026
Ahoj, všechno došlo v pohodě, super
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 6.9.2026
Ahoj Eliško, moc děkuji za milé hodnocení 😊❤️ Jsem ráda, že všechno dorazilo v pořádku a jsi spokojená 🥰 Danča
ZV Avatar autora Zdenka Vorlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.9.2026
Bez jakýchkoliv problěmů, rychlé doručení.
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 6.9.2026
Ahoj Zdeničko, moc děkuji za krásné hodnocení 😊❤️ Jsem ráda, že vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a doručení bylo rychlé. Děkuji za důvěru a budu se těšit zase příště ❤️Danča
MK Avatar autora Mirka Křápková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.9.2026
Rychlost a reakce a komunikace na objednávku je neuvěřitelná.
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 6.9.2026
Ahoj Mirko, moc děkuji za krásné hodnocení 😊❤️ Mám velkou radost, že Tě potěšila rychlost vyřízení objednávky i naše komunikace. Taková pochvala mě opravdu moc těší a je pro mě velkou motivací, Danča 🥰
AH Avatar autora Antonie Hlavničková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2026
Super kvalita, rychlé dodaní, skvělá komunikace. Určitě doporučuji😊
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 6.9.2026
Ahoj Toničko, moc děkuji za krásné hodnocení a doporučení 😊❤️ Mám velkou radost, že jsi spokojená s kvalitou, rychlostí dodání i komunikací. Děkuji za důvěru a budu se těšit na Tvoji další objednávku 😊 Danča
IT Avatar autora Iveta Tichá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.8.2026
⭐⭐⭐⭐⭐
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 30.8.2026
Ahoj Ivet, děkuji za hodnocení eshopu 5 ⭐ Danča 🧡
PB Avatar autora Pavlína Bělohlávková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.8.2026
Velice rychlé jednání.
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 29.8.2026
Pavlínko, moc Ti děkuji za spokojenost rychlého doručení balíčku 🧡 Danča
RB Avatar autora Renáta Brabcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.8.2026
Mňamka 👍
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 24.8.2026
Ahojky Renčo, moc děkuji za hodnocení, Danča 😍
VH Avatar autora Venuše Haisová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.8.2026
Vše je super♥️
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 24.8.2026
Ahoj, moc děkuji za krásné hodnocení 😊❤️ Mám obrovskou radost, že je u Tebe všechno v pořádku, Danča 😊
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.8.2026
Knížka je super napsaná, hodně jsem se z ní dozvěděla.
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 24.8.2026
Ahojky Jitko, moc děkuji za krásné hodnocení 😊❤️ Mám velkou radost, že se Ti knížka dobře čte a že ses z ní dozvěděla spoustu nových a užitečných informací 📖 Děkuji za důvěru a milá slova, moc si toho vážím 🥰 Danča
EŠ Avatar autora Eva Šimánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.8.2026
Dám vědět až ochutnám
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 19.8.2026
Ahojky Evičko, určitě 😊❤️ Budu moc ráda, když se pak ozveš a podělíš se o své dojmy. Věřím, že Ti bude chutnat 🥰 Děkuji za důvěru a přeji dobrou chuť 😊 Danča
ZN Avatar autora Zdeňka Nezhybová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2026
Zatím jsem ochutnala jahodový a borůvkový nápoj. Jsou výborné. Určitě zase objednám. Kaše přijde na řadu zítra, už na pohled vypadá báječně.
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 19.8.2026
Ahojky Zdeni, moc děkuji za krásné hodnocení 😊❤️ Mám velkou radost, že Ti jahodový i borůvkový nápoj tak zachutnaly 🍓 A teď jsem zvědavá, jak Ti bude chutnat i kaše, když už na pohled vypadá báječně, věřím, že nezklame 😋🥣 Děkuji za důvěru a moc mě těší, že už teď plánuješ další objednávku ❤️ Danča
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2026
Danči členství jsem měla před nějakou dobou a musím říct, že mě to táhlo dopředu. Plnění výzev byla pro mě taková energie navíc a moc mě bavily. Kdo se chce cítit lépe, určitě do toho jděte.
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 19.8.2026
Ahojky Petro, moc děkuji za nádherné a upřímné hodnocení 😊❤️ Mám obrovskou radost, že Ti členství pomohlo posouvat se dopředu a že Ti výzvy dodávaly energii a motivaci 💪✨ Přesně takový pocit bych chtěla, aby si z členství každý odnesl 😊 radost z pohybu, podporu a chuť pokračovat. Děkuji za krásné doporučení a důvěru. Moc si toho vážím 🥰 Danča
JG Avatar autora Jiřina Goj Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.8.2026
Velice spokojená 😊😘
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 19.8.2026
Ahojky Jiřinko, děkuji za Tvoji spokojenost e-shopu 😉 Danča 🧡
MB Avatar autora Marta Bartoňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.8.2026
Spokojenost, balíček dobře zabalený, došel v pořádku,jsem spokojená.
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 19.8.2026
Ahoj, moc děkuji za krásné hodnocení 😊❤️ Mám radost, že balíček dorazil v pořádku a že jsi s objednávkou spokojená 📦✨ Děkuji za důvěru a milou zpětnou vazbu, moc si toho vážím. Budu se těšit na Tvoji další objednávku 😊 Danča
JK Avatar autora Jana Kupková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.8.2026
Super rychlost dodání 🥰
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 16.8.2026
Ahoj Jani, jsem ráda za spokojenost doručení, děkuji za Tvoji objednávku, Danča 😊
JŘ Avatar autora Jitka Řeháková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.8.2026
Všechno v pohodě, doporučuji 🙂
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 16.8.2026
Jitko, moc Ti děkuji za hezké hodnocení a doporučení, Danča 🧡
LŠ Avatar autora Lenka Šťastná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2026
Velice rychle dodání, produkt teprve zkouším, ale po prvním ochutnání dobré👍
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 16.8.2026
Moc děkuji za milé hodnocení 😊 Jsem ráda, že balíček dorazil rychle a že první ochutnání dopadlo na jedničku 👍 Danča
HH Avatar autora Hana Hejdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2026
Z e-shopu objednávám produkty, oblečení a teď mám i motivační hrneček. Jsem naprosto spokojená s produkty, dodáním i komunikací. Děkuji
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 16.8.2026
Moc děkuji Haničko za krásnou zpětnou vazbu ❤️ Jsem opravdu ráda, že jsi spokojená nejen s produkty a oblečením, ale i s dodáním a komunikací. Moc si vaším a děkuji, že se ke mně vracíš, Danča 😊
RP Avatar autora Renata Procházková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2026
E shop je super
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 1.8.2026
Ahojky Renčo, děkuji za hodnocení e-shopu, Danča 🧡
MH Avatar autora Martina Hybšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2026
Super 👍
DH Avatar autora Danča Hájková (Administrátor) 1.8.2026
Ahoj Martinko, moc děkuji za hodnocení e-shopu, Danča 🧡

Ovládací prvky výpisu

1539 položek celkem